MENIU

MENIU

Like Consulting angajeaza „Specialist achizitii publice in constructii – proiectare”

Candidatul ideal

Experienta de lucru in domeniul achizitiilor publice in constructii min 2 ani;

Abilitati organizatorice, de relationare si comunicare;

Cunoștințe avansate despre legislația referitoare la achizițiile publice și normele de aplicare în vigoare;

Absolvent studii superioare – prezinta avantaj: inginer

Cunoștințe avansate de utilizare a Sistemului Informatic (SICAP);

Experianta in realizarea ofertelor tehnice si financiare in domeniul proiectarii;

Abordare proactiva a problemelor;

Descrierea jobului

Identifica anunturile publicate in site-urile de specialitate;

Relationeaza direct cu potentialii clienti/parteneri/experti ai companiei;

Monitorizează și urmărește oportunități de licitații in domeniul proiectarii si consultantei;

Identifică anunțurile publicate pe website-urile oficiale (ex: SICAP) cu privire la contractele de achiziții publice de interes pentru companie;

Gestioneaza derularea procedurilor de achizitie publica pana la momentul adjudecarii sau respingerii ofertei;

Oferta:

Nivel de salarizare avantajos + bonusuri de performanta;

Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Interviul se sustine in punctul de lucru situat in Şoseaua Mihai Bravu, nr. 62A, Spectrum Business Center, Sector 2, Bucureşti

Descrierea companiei

Suntem pragmatici și realiști. Știm ce putem și ce nu. Suntem onești cu clienții, cu experții cu care colaborăm, suntem onești cu noi. Știm dificultățile din piața, le confruntăm în fiecare zi. Oferind servicii de înaltă calitate în domeniul construcțiilor, cu o atitudine constant dinamică și axându-se pe inovare și adaptare, Like Consulting poate deveni prima opțiune pentru clienții din România indiferent daca este vorba de proiectare sau servicii de consultanta in domeniul constructiilor.

Le multumesc personal tuturor celor care vor aplica la aceasta pozitie, insa doar persoanele care indeplinesc criteriile publicate in anunt, vor fi contactate.

Trimite CV-ul la: marius@likeconsulting.ro